ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (21/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 21/11/2020 08:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (21/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (8η αγωνιστική)

15:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1)

17:15 Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (Novasports 2)

19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (Novasports 1)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:30 Νιουκάστλ - Τσέλσι (Cosmote Sports 1)

17:00 Άστον Βίλα - Μπράιτον (Cosmote Sports 4)

19:30 Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Λεβάντε - Έλτσε (Cosmote Sports 2)

17:15 Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sports 2)

19:30 Σεβίλλη - Θέλτα (Cosmote Sports 2)

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sports 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

16:00 Κροτόνε - Λάτσιο (Novasports 4)

19:00 Σπέτσια - Αταλάντα (Novasports 4)

21:45 Γιουβέντους - Κάλιαρι (Novasports 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 8)

16:30 Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 3)

16:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 7)

16:30 Χόφενχαϊμ - Στουτγκάρδη (Cosmote Sport 9)

16:30 Σάλκε - Βόλφσμπουργκ

19:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λειψία (Cosmote Sport 3)

21:30 Χέρτα Βερολίνου - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 7)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

18:00 Μπρεστ - Σεντ Ετιέν (Novasports 3)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

19:45 Βίλεμ - Φένλο

21:00 Χρόνινχεν - Φίτεσε

22:00 Τσβόλε - Ουτρέχτη

Championship (12η αγωνιστική)

14:30 Μπόρνμουθ - Ρέντινγκ (Novasports 2)

17:00 Μίλγουολ - Κάρντιφ (Novasports 5)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 Προμηθέας Πατρών - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

19:30 Χαρίλαος Τρικούπης - ΑΕΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (8η αγωνιστική)

15:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1)

17:15 Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (Novasports 2)

19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (Novasports 1)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:30 Νιουκάστλ - Τσέλσι (Cosmote Sports 1)

17:00 Άστον Βίλα - Μπράιτον (Cosmote Sports 4)

19:30 Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Λεβάντε - Έλτσε (Cosmote Sports 2)

17:15 Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sports 2)

19:30 Σεβίλλη - Θέλτα (Cosmote Sports 2)

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sports 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

16:00 Κροτόνε - Λάτσιο (Novasports 4)

19:00 Σπέτσια - Αταλάντα (Novasports 4)

21:45 Γιουβέντους - Κάλιαρι (Novasports 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 8)

16:30 Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 3)

16:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 7)

16:30 Χόφενχαϊμ - Στουτγκάρδη (Cosmote Sport 9)

16:30 Σάλκε - Βόλφσμπουργκ

19:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λειψία (Cosmote Sport 3)

21:30 Χέρτα Βερολίνου - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 7)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

18:00 Μπρεστ - Σεντ Ετιέν (Novasports 3)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

19:45 Βίλεμ - Φένλο

21:00 Χρόνινχεν - Φίτεσε

22:00 Τσβόλε - Ουτρέχτη

Championship (12η αγωνιστική)

14:30 Μπόρνμουθ - Ρέντινγκ (Novasports 2)

17:00 Μίλγουολ - Κάρντιφ (Novasports 5)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 Προμηθέας Πατρών - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

19:30 Χαρίλαος Τρικούπης - ΑΕΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

ΣΧΟΛΙΑ

Επιλέξτε Κατηγορία